loader
Maszyny rolnicze

Ciągniki Kubota M7002 – teraz już w Polsce!

Technologia stale pędzi naprzód – w tej chwili jesteśmy w stanie kupować rozwiązania technologiczne i maszyny, o których dawniej nie śniło się nawet naszym przodkom. Poszczególne sprzęty są również coraz szerzej dostępne i w miarę wprowadzania kolejnych, również coraz tańsze. Branża ta rozwija się niezwykle dynamicznie, ponieważ i zainteresowanie jest szczególnie duże.

W tej chwili na przykład w Polsce można już kupić nowoczesne ciągniki Kubota M7002! To prawdziwy rarytas dla wszystkich znawców, odznaczający się licznymi zaletami. Warto dowiedzieć się na ten temat więcej!

Kilka słów o Kubota Corporation

Kubota Corporation to znany i bardzo ceniony producent ciężkiego sprzętu rolniczego oraz budowlanego. Firma jest popularna na całym świecie, a wiele wprowadzonych przez nią rozwiązań technologicznych jest dostępnych w tej chwili również i w Polsce. Kubota Corporation to firma japońska – z siedzibą w Osace. Rozwija się dynamicznie już od wielu lat – powstała bowiem jeszcze w roku 1890!

Nowy ciągnik Kubota M7002

Najnowszy ciągnik Kubota M7002 to w tej chwili reprezentant flagowej serii marki Kubota. Model M7001 cieszył się olbrzymią popularnością, a najnowszy model jest jeszcze bardziej ulepszony. To marzenie wielu rolników, które w tej chwili może się spełnić – ciągnik jest bowiem dostępny w Polsce, u polskich dilerów marki.

Ciągnik Kubota

Ciągnik nadaje się do ciężkich prac polowych – to sprzęt o mocy sięgającej 170 KM, lepszej zwrotności, łatwiejszy w obsłudze i odznaczający się licznymi, innymi zaletami. W tym warto wymienić między innymi:

- 6-biegową przekładnię Powershift, w opcji 30/15 dla biegów pod obciążeniem oraz 54/27 dla biegów pełzających

- solidną ładowność (maksymalna dopuszczalna masa to w tym modelu 11.500 kilogramów)

- większą moc

- niższe zużycie paliwa

- możliwość prowadzenia pojazdu z prędkością 50 km/h

- większą gamę rozmiarów opon (dodatkowy rozmiar 600/60R28 dla osi przedniej i 710/60R38 dla osi tylnej)

- lepszą przyczepność

- mniejszy nacisk na podłoże

- poprawioną operacyjność głównego joysticka

- zwiększoną pamięć Menadżera Pracy na Uwrociach

- optymalizację automatycznego sterowania dzięki funkcji lekkiego posuwu

- możliwość utworzenia nawet 20 dedykowanych ustawień w opcji HMS.

Pełną ofertę znajdziesz na https://adconnect.pl/ciagniki-rolnicze-tyszowce Jak widać, nowy ciągnik Kubota M7002 jest jeszcze lepszy od poprzedniego modelu – dzięki temu praca jest o wiele przyjemniejsza, prostsza i można ją szybciej wykonywać. Komfort prowadzącego również jest większy, w porównaniu z poprzednim modelem. Dobrze więc, że najnowsza oferta od Kubota Corporation dostępna jest już także i w Polsce.